گوشواره طبی چینی چه کاربردی دارد؟

مهمترین کاربردهای گوشواره طبی چینی کدامند؟ برای جلوگیری از خونریزی گوش‌ ها پس از سوراخ کردن آن ها از چه روشی استفاده کنیم؟ این سوالات و موارد این چنینی ممکن است به ذهن بخش زیادی از بانوان برسند. همانگونه که می‌ دانید پس از سوراخ کردن گوش‌ ها ممکن است با عوارض مختلفی مانند عفونت کردن و بسته شدن سوراخ مواجه شوید. به همین علت باید از روش‌ های مختلف برای مقابله با این شرایط کمک بگیرید.

با وجود اینکه در حالت عادی سوراخ کردن گوش خطر چندانی ندارد ولی با گذشت زمان ممکن است با مسئله ای دردسرساز مواجه شوید. بخش زیادی از افراد برای عفونت کردن گوش‌ های سوراخ شده مستعد هستند. افراد دیابتی و کسانی که کورتون مصرف می‌ کنند در معرض مواجهه با این معضل قرار دارند. با توجه به این شرایط نیاز است برای جلوگیری از مشکلات این چنینی از محصولات کارآمد استفاده کنید.

گوشواره طبی چینی

مهمترین ویژگی‌ های گوشواره طبی چینی

بررسی ویژگی‌ ها و کاربردهای گوشواره طبی چینی نشان می‌ دهد که این محصول می‌ تواند برای بانوان مفید عمل کند. یکی از مهم‌ ترین کاربردهای گوشواره طبی چینی جلوگیری از بسته شدن سوراخ گوش است. گاهی مواقع بانوان پس از سوراخ کردن گوش‌ های خود بنا بر دلایلی از گوشواره استفاده نمی‌ کنند. به همین علت لازم است که برای جلوگیری از بسته شدن سوراخ‌ های گوش از روش‌ های مختلف استفاده کنید. علاوه بر این برخی از افراد پس از طی کردن فرآیند پیرسینگ متوجه می‌ شوند که در ناحیه گوش عفونت وجود دارد. برای مقابله با این مشکل استفاده از گوشواره طبی چینی را توصیه می‌ کنیم. این محصول به بهترین شکل می‌ تواند از گوش‌ های شما در مقابله با عفونت مراقبت کند.

گوشواره طبی چینی چیست؟

بانوانی که برای انداختن گوشواره گوش خود را سوراخ می‌ کنند باید برای جلوگیری از بسته شدن آن ها از گوشواره طبی کمک بگیرند. محبوبیت زیاد گوشواره‌ های میخی در بین خانم‌ ها موجب شده است که نگاه‌ ها به این نوع محصولات جلب شود. در طرف دیگر گوشواره طبی چینی قرار گرفته است که بخش زیادی از پزشکان هنگام سوراخ کردن گوش از آن ها استفاده می‌ کنند. علاوه بر زیبایی و ظرافت گوشواره‌ های چینی، این محصولات کاملا استریل هستند. به همراه تمام این موارد باید بدانید که یک گیره محکم بر روی گوشواره‌ ها قرار گرفته است تا به هیچ عنوان از گوش باز نشوند.

گوشواره طبی چینی

مهمترین نکات در استفاده از گوشواره چینی

کاربردهای مختلف گوشواره طبی چینی موجب شده‌ اند بخش زیادی از بانوان به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در خصوص استفاده از این محصول باشند. بلافاصله پس از اینکه گوش‌ های خود را سوراخ کردید، می‌ توانید گوشواره‌ های طبی را درون آن ها قرار دهید.

با وجود اینکه گوشواره‌ های چینی کاملا استریل هستند ولی هنگامی که قصد استفاده از آن ها را دارید باید دست‌ های خود را به خوبی بشویید. با انجام این کار احتمال عفونت کردن گوش کاهش می‌ یابد.

علاوه بر این ضدعفونی کردن روزانه گوشواره چینی و گوش ها برای مقابله با مشکلات دیگر را توصیه می‌ کنیم. سعی کنید با استفاده از الکل، روزانه سوراخ‌ های گوش را ضدعفونی نمایید. علاوه بر این دقت داشته باشید هنگام چرخاندن گوشواره درون گوش خود به هیچ عنوان درد احساس نشود.

توصیه پزشکان این است تا چند روز پس از سوراخ کردن گوش‌ ها از استحمام خودداری کنید.

در صورتی که عفونت و خونریزی را بر روی سوراخ‌ های گوش خود مشاهده کردید در سریع‌ ترین زمان با پزشک مشورت نمایید.

گوشواره‌ های طبی چینی را ۴ الی ۶ هفته باید درون گوش خود باقی بگذارید.

مهمترین نکات در استفاده از گوشواره چینی

چگونه از گوش‌ ها پس از سوراخ شدن مراقبت کنیم؟

پس از اینکه تصمیم گرفتید گوش‌ های خود را سوراخ کنید، لازم است که برای مراقبت از آن ها چند نکته کلیدی را در نظر بگیرید. توصیه ما این است که گوشواره طبی چینی را حداقل ۴ تا 6 هفته پس از سوراخ کردن گوش از گوش خارج نکنید.

حداقل ۴۸ ساعت پس از سوراخ کردن گوش از رفتن به حمام خودداری نمایید.

توجه داشته باشید که با استفاده از مواد صابونی پس از شستن سر به خوبی لاله گوش خود را شستشو دهید.

گوشواره طبی چینی را از روز دوم و هر روز سه مرتبه به آرامی در جهت‌ های مختلف درون سوراخ گوش بچرخانید.

هر روز دو مرتبه با پنبه آغشته به الکل هر دو سمت گوش خود را به خوبی ضدعفونی کنید.

قیمت گوشواره طبی چینی

قیمت گوشواره طبی چینی با وجود ویژگی‌ ها و کاربردهای فراوانی که دارد بسیار مناسب است. این محصول را می‌ توان در مدل‌ های مختلف و با انواع روکش در بازار مشاهده کرد. علاوه بر این گوشواره‌ های طبی چینی کاملا ضد حساسیت هستند. برای دریافت قیمت روز گوشواره طبی چینی می‌ توانید از خدمات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی آسان مد استفاده کنید.

قیمت گوشواره طبی چینی

خرید اینترنتی گوشواره طبی چینی ارزان قیمت

امکان خرید اینترنتی گوشواره طبی چینی در فروشگاه آسان مد فراهم شده است. چنانچه قصد خرید عمده این محصول را دارید، می‌ توانید از مدل‌ های مختلف موجود در فروشگاه ما دیدن کنید. مجموعه آسان مد به شما اطمینان می‌ دهد که تمام گوشواره‌ های طبی چینی با بهره‌ گیری از مجوز وزارت بهداشت، دارای بالاترین سطح کیفی هستند.

 

نظر خود را وارد نمایید.