درباره آسان مد

آسان مِد چیست؟

توسعه اینترنت و روش های نوین تجارت
امروزه توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. خرید از فروشگاه‏ های آنلاین منافع قابل ‏توجهی برای مصرف‏کنندگان دربر دارد و همین امر باعث شده تا هر روز تعداد بیشتری از مردم به خرید از فروشگاه های آنلاین ترغیب شوند. امروزه افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند و ویژگی‏‏‏‌های خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. افزون بر این، مصرف ‏کنندگان از مزایای قیمت‏ گذاری شفاف و پویا در فروشگاه ‏های آنلاین بهره‌ ‏مند می‏ شوند. ما هم در همین راستا تلاش کرده تا نقش خود را در این بازار ایفا کرده و نسبت به خدمتگزاری برای هموطنان عزیزمان اقدام کنیم.

فروشگاه اینترنتی آسان مِد

فروشگاه اینترنتی آسان مِد اولین و جامع ترین فروشگاه آنلاین در زمینه فروش لوازم پزشکی و مصرفی می باشد که در سال ۱۳۹۱ راه اندازی شده است. در فروشگاه اینترنتی آسان مِد  سعی شده است تا پرمصرف ترین محصولات مورد نیاز مراکز درمانی را در لیست محصولات خود قرار دهیم. . مشتریان آسان مِد بیمارستان ها، درمانگاه ها، مطب ها و کلیه مراکز درمانی در سطح کشور هستند که از زمان راه اندازی آن با استقبال خوب مشتریان مواجه شد. در آسان مِد شما می توانید به راحتی محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهید تا در اسرع وقت سفارش موردنظر برای شما ارسال شود.

هدف ما
همواره یکی از اصلی ترین اهداف ما فروش محصولات مورد نیاز مشتریان در بستری مطمئن و راحت با قیمت های کاملا مناسب بوده و هست و امید داریم با تلاش روزافزون بتوانیم کیفیت ارائه سرویس را بهبود بدهیم و رضایت مشتریان را بیش از پیش کسب کنیم.

لازم به ذکر است که آسان مِد به غیر از دفتر مستقر در تهران در در هیچ نقطه‏ ای از کشور نمایندگی فروش ندارد.