البسه یکبارمصرف

البسه یکبار مصرف بیمارستانی یکی از پرکاربرد ترین لوازم مصرفی پزشکی است که شامل گان بیمار، گان جراح، کلاه بیمار، کلاه جراح، شان استریل، گان استریل، روتختی، روبالشی، ملحفه، دمپایی، روانداز، زیرانداز بیمار و پیش بند و… می باشد.

در بیمارستان ها علاوه بر لباس های پارچه ای از البسه یکبار مصرف بیمارستانی استفاده می شود. البسه یکبار مصرف بیمارستانی در انواع و اقسام مختلفی تولید می شوند. البسه یکبار مصرف بیمارستانی در رنگ های متفاوتی هستند و هر بخش دارای رنگ مخصوص خود است. البسه یکبار مصرف بیمارستانی دارای جنس پنبه، پلی استر، ویسکوز یا ترکیبی از این نوع پارچه ها هستند و در نوع دیگر از البسه یکبار مصرف بیمارستانی از نوع پارچ ام اس ام و یا اسپان باند هستند این نوع لباس ها از ترموباندینگ پلی پروپیلن ساخته و کاملا استریل شده است. در اتاق های عمل رنگ البسه یکبار مصرف بیمارستانی افراد با هم متفاوت است زیرا افراد استریل شده از افراد غیر استریل تشخیص داده شوند. البسه یکبار مصرف بیمارستانی در همه جای بیمارستان کاربرد دارد مانند: دستکش، روکفشی، استین، لباس های بیماران، پزشکان و همراهان، روتختی ها، روبالشتی و ملحفه ها ه مصارف گوناگونی دارند.

در البسه یکبار مصرف بیمارستانی پزشکان از رنگ های سبز، آبی و خاکستری استفاده می کنند تا بخش های داخلی بدن بیمار در کنار خون به راحتی نمایان شود همچنین لباس بقیه ی کادر اتاق عمل را رنگی استفاده می کنند تا باعث تقویت دید پرشک جراح شود. در لباس های بیماران نیز تفاوت رنگ وجود دارد مثلا رنگ لباس های زنان با مردان متفاوت است و یا هر بخش از لباس های بیمارستان دارای رنگ متفاوتی است.

البسه یکبار مصرف باعث جلوگیری از نفود مایعات به بدن بیمار می شود و کاملا استریل شده هستند. نوعی از این لباسها به نام شان هست که در مواقع جراحی بر روی بیمار کشیده می شود؛ شان ها دارای سوراخی هستند که محل جراحی را نشان می دهد. در مراکز عکس برداری (MRI) از لباس های یکبار مصرف استفاده می کنند زیرا در این اتاق ها که دارای میدان مغناطیسی هستند از فلز استفاده نمود، بنابراین تمام البسه های بیمار دراورده و لباس های یکبار مصرف را بر تن او می کنند تا مشکلی ایجاد نشود.

ویژگی های البسه یکبار مصرف

کیفیت البسه یکبار مصرف بیمارستانی به نوع پارچه و میزان پارچه استفاده شده در تولید لباس و همچنین پارچه ی استفاده شده و از همه مهمتر شرکت تولید کننده بستگی دارد

دارای مجوزهای لازم از وزارت بهداشت، اداره کل تجهیزات پزشکی، گواهی استاندارد و مجوز تولید البسه بیمارستانی

عموما البسه یکبار مصرف بصورت یک بار مصرف غیر استریل و یک بار مصرف استریل برای استفاده بیماران و یا پزشکان مورد استفاده قرار می گیرد

تولید مطابق استانداردهای بین المللی – سبکی ، راحتی

رنگ بندی مناسب (سفید ، آبی ، سبز ، صورتی ، لیمویی)

کیفیت دوخت – عدم ایجاد حساسیت – قیمت بسیار مناسب

قابلیت استریل شدن – حد اقل رساندن احتمال عفونت پس از عمل جراحی

خرید البسه یکبار مصرف پزشکی

اولین قدم در جلوگیری از انتقال و شیوع بیماری و آلودگی در بیمارستان، استفاده از لباس های یکبار مصرف می باشد. لباس های یکبار مصرف، غالبا قیمتی مناسب دارند که علاوه بر پیشگیری از پخش آلودگی، ظاهری مجزا و متحدالشکل به بیماران می بخشد. جنس اغلب این لباس ها از الیافی بسیار سبک و نازک تشکیل شده است که تمامی بیماران بستری شده، ملزم به پوشیدن آن می باشند. علاوه بر بیماران، حتی پزشکان نیز در هنگام ورود به بخش های مختلف بیمارستان، موظف به پوشیدن لباس مخصوص هستند؛ که در اصطلاح به این لباس ها "گان بیمار" و "گان پزشک" میگویند. برای خرید البسه یکبار مصرف با قیمتی مناسب، می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی تجهیزات پزشکی آسان مد اقدام نمایید. تعهد ما این است که بالاترین کیفیت این البسه را با کمترین قیمت به دست شما برسانیم.