پمپ خلاء بهسان

تماس برای قیمت

دوش دیواری بهسان

تماس برای قیمت

دوش و چشم شوی بهسان

تماس برای قیمت

چسب دو جزئی بهسان

تماس برای قیمت

هود لامینار بهسان

تماس برای قیمت

ترازو رومیزی بهسان

تماس برای قیمت

میز ترازو بهسان

تماس برای قیمت

ماسک بهسان

تماس برای قیمت

پره همزن بهسان

تماس برای قیمت

شوف بالن بهسان

تماس برای قیمت

سینی رنگ آمیزی بهسان

تماس برای قیمت

کلمن بهسان

تماس برای قیمت

روغن پمپ وکیوم بهسان

تماس برای قیمت

قلم الماس بهسان

تماس برای قیمت

ارلن شوی بهسان

تماس برای قیمت

دستگاه پیپت شوی بهسان

تماس برای قیمت

لوله شوی بهسان

تماس برای قیمت

شیر وکیوم بهسان

تماس برای قیمت

تبدیل 1/2*3/8 بهسان

تماس برای قیمت

تجهیزات آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی چیست؟

در آزمایشگاه ها با توجه به خطرناک بودن محیط کاری، استفاده از لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی مناسب بسیار ضروری است. وجود این لوازم آزمایشگاهی اگرچه بسته به نوع فعالیت آزمایشگاه ها متفاوت هستند؛ اما بطور کلی شامل یکسری تجهیزات مشترک می شوند. راه اندازی هر آزمایشگاه نیازمند تهیه تجهیزاتی چون سکوبندی، سینک و شیرآلات، دوش و چشم شوی آزمایشگاهی، انواع دستگاه های آزمایشگاهی، انواع هود، شیشه آلات، وسایل آزمایشگاهی و… می باشد که به افزایش کارایی محیط و حفظ ایمنی کمک می کند. استفاده از تجهیزات با کیفیت و دقیق در جواب دهی و نتیجه گیری بهتر آزمایشات کمک زیادی می‌کند. هر چقدر تجهیزات دقیق‌تر و به روز تر باشد جواب آزمایشات نیز دقیق‌تر خواهد بود.

از تجهیزات آزمایشگاهی برای انجام نمونه‌های آزمایشگاهی به منظور تشخیص انواع بیماری‌ها استفاده می‌شود

استفاده از تجهیزات با کیفیت حتماً هزینه‌های زیادی را در بر خواهد داشت ولی می‌توان با اطمینان آن‌ها را استفاده کرد. اما اگر به سراغ استفاده و خرید دستگاه‌های بی کیفیت و ارزان قیمت بروید به خاطر داشته باشید که به زودی هزینه‌های اضافی بر عهده شما خواهد بود و همچنین آزمایشاتی که در حال انجام است به هیچ عنوان دقیق نمی‌باشند.

مزایای استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی

آزمایشگاه‌ها یکی از جذاب‌ترین و عجیب‌ترین فضاهای کاری محسوب می‌شوند. مهم‌ترین دلیل این موضوع نیز وجود تجهیزات آزمایشگاهی در آن‌هاست. شناخت این ابزار و نحوه کار با آن‌ها به زمان و تجربه بسیاری نیاز دارد. وسایل مورد نیاز در آزمایشگاه با توجه به نوع کاربری آن انتخاب می‌شوند. در این بخش به برخی از مهمترین مزایای این تجهیزات اشاره می شود:

  • استفاده از تجهیزات آزمایشگاهی استاندار و مناسب با نوع فعالیت، در افزایش بهره وری، بهینه سازی آزمایشگاه و پیشرفت های علمی تاثیر بسزایی دارد.
  • همچنین لوازم آزمایشگاهی در حفظ ایمنی محیط و کارکنان نیز کمک می کند.
  • باعث سهولت در انجام فعالیت ها و تحقیقات آزمایشگاهی می شوند.
  • برخی از این وسایل بدلیل داشتن امکانات لازم، باعث دستیابی به نتایج و تحقیقات دقیق تر می شوند.
  • علاوه بر این، با سرعت بخشیدن به انجام کارها نقش موثری در کاهش وقت دارند.
  • و...

خرید تجهیزات آزمایشگاهی

آزمایشگاه پزشکی جزو مجهزترین مراکز آزمایشی محسوب می‌شود. آزمایشگاه‌ها مکان‌هایی برای جمع‌آوری اطلاعاتی دقیق از یک نمونه هستند. به همین دلیل نیز پزشکان برای اطمینان از تشخیص خود، از بیماران می‌خواهند تا به آزمایشگاه مراجعه کنند. آزمایشگاه‌ها انواع مختلفی دارند.

این که چگونه یک آزمایشگاه چنین اطلاعات دقیق را ارائه می‌دهد، سوالی است که ذهن بسیاری از افراد را مشغول کرده است. آزمایشگاه این کار را به کمک تجهیزات آزمایشگاهی انجام می‌دهد. این ابزار برای اندازه‌گیری‌های دقیق ساخته شده‌اند. بنابراین با تجهیزات می‌توان به مشاهده و اندازه‌گیری دقیق پرداخت. این حد از محاسبات، با چشم غیر مسلح انسان و بدون تجهیزات، غیرممکن است.در آزمایشگاه‌ها، واکنش‌های شیمیایی مختلفی انجام می‌شود. به همین دلیل کیفیت تجهیزات موجود در آزمایشگاه بسیار مهم است. این وسیله‌ها باید توان مقاومت در برابر واکنش‌های انجام شده را داشته باشند.

فروشگاه اینترنتی آسان مد در خصوص ارائه مجموعه کاملی از تجهیزات آزمایشگاهی فعال بوده و در این مسیر بهترین برندها را به متقاضیان ارائه کرده است.