سرنگ 5cc مینا سرنگ

ویژگی‌های محصول
  • برند: مینا سرنگ (minasyringe)
  • سایزبندی: 2.5، 5، 10، 20 و 50 سی سی
  • نوع سرنگ: بدون پیستون
  • ابعاد (طول*عرض*ارتفاع): 480*395*340
  • تولید شده به صورت دو و سه تکه
  • استریل شده با گاز اتیلن اکساید
  • یکبار مصرف
  • جنس: پلاستیک شفاف
  • کاربرد: تزریق یا مکش مقدار کمی مایعات یا دارو
*

قیمت فروش عمده و جزئی متفاوت می باشد.

*

قیمت فروش عمده و جزئی متفاوت می باشد.

گارانتی کیفیت و اصالت کالا
1,700 تومان
قیمت مناسب تر سراغ دارید؟

ارسال به سراسر کشور

پیک، تیپاکس، باربری

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

تضمین کیفیت

امکان عودت کالا تا 7 روز

پرداخت های متنوع

درگاه آنلاین، کارت به کارت

آشنایی با سرنگ ها

سرنگ یک وسیله پزشکی استوانه ای شکل است که در انتهای آن پیستون لاستیکی قرار دارد که برای تزریق زیرپوستی دارو به بدن یا خروج مایعات از اندام ها استفاده می شود. سرنگ ها معمولا به صورت یکبار مصرف تولید می شوند. جنس سرنگ معمولا از نوع پلاستیک یا شیشه و شفاف است تا به راحتی بتوان مایع درون ان را دید و در صورت لزوم حباب های هوا را از ان خارج کرد. ورود هوا به رگ های خونی خطرناک است.

قسمت های مختلف سرنگ

یک سرنگ از مجموعه سرسوزن و محافظ آن، محفظه استوانه ای مدرج و سیلندر تشکیل شده است. شایع ترین استفاده از سرنگ، تزریقات به بدن است. سرنگ ها معمولا در طرح ها، اندازه های متفاوت و به منظور کاربردهای گوناگون استفاده می شوند. سرسوزن روی سرنگ ها می تواند به صورت جداگانه یا متصل به آن باشد.

کاربرد سرنگ‌ها

کاربرد سرنگ تنها تزریق دارو نیست؛ این وسیله برای نمونه برداری نیز استفاده می‌شود. تعیین نوع کاربرد در انتخاب سرنگ مهم‌ ترین نکته‌ ای است که باید مد نظر باشد. به عنوان مثال سرنگ‌های مخروطی شکل برای نمونه برداری‌ مناسب هستند؛ چرا که طول عمر تیغه میانی آن‌ها بیشتر است. نحوه برش پوست توسط این سرنگ‌ها با سوزن‌های مورب متفاوت است.

مینا سرنگ (minasyringe)

از سرنگ دو و سه تکه مینا سرنگ، هنگام تزریق یا مکش مقدار کمی مایعات یا دارو استفاده می شود. هنگامی که فرد نمی تواند دارو را از طریق دهان مصرف کند یا زمانی که دارو توسط ترشحات گوارشی از بین می رود از تزریق استفاده می شود. همچنین می توان از سرنگ مینا و سوزن آن برای برداشتن انواع مایعات بدن، معمولا مایع بافتی از مفاصل متورم یا خون از وریدها استفاده کرد.

مینا سرنگ دو و سه تکه، یک لوله پلاستیکی استوانه ای شکل که در انتهای آن گاهی پیستون لاستیکی و یا بدون لاستیک قرار می گیرد و استریل و یکبار مصرف می باشد. از مینا سرنگ برای تزریق مایعات به بدن و یا خارج کردن مایعات یا خون استفاده می شود. جنس مینا سرنگ پلاستیک شفاف است تا به راحتی بتوان مایع درون آن را ببینیم و در صورت لزوم حباب های هوا را از آن خارج کنیم.

کاربرد مینا سرنگ

از مینا سرنگ برای خونگیری در آزمایشگاه ها و تزریقات در مراکز درمانی و بیمارستان استفاده می شود. شفافیت آن برای ضربه زدن به آن و بیرون راندن مقدار کمی مایع قبل از تزریق به بدن است. بدنه مینا سرنگ از پلاستیک شفاف ساخته شده است و دارای علائم درجه بندی شده ای است که دیدن حجم مایع موجود در سرنگ را آسان می کند. سرنگ های مینا استریل و یکبارمصرف هستند و به همین دلیل پس از یک بار استفاده مجدد از سرنگ باعث شیوع بیماری ها، به ویژه اچ آی وی و هپاتیت و غیره می شود.

ویژگی های سرنگ مینا

طراحی و ساختبر اساس استاندارد 770 IS0 -7886-1:1993 Sterile hypodermic syringes for single use-syringe for manual use
مواد اولیهپلی پروپلین، پلی اتیلن مدیکال، سر سوزن ساخته شده از جنس فولاد ضد زنگ
چاپبسیار خوانا و شفا
بدنه برلشفاف به طوری که از 25cm غلظت مایع داخلی آن مشخص است
استریل شدهبا گاز اتیلن اکساید
تاریخ انقضا3 سال

سایزبندی سرنگ مینا

1. سرنگ 2.5 سی سی

در سرنگ 2.5 مینا و آهیل سوزن تزریق بر روی نازل سرنگ قرار گرفته و به میزان 90 درجه می چرخانیم،سپس بعد از هوا گیری شروع به تزریق می نماییم.سرنگ های مینا سرنگ بسیار روان و دارای چاپ عالی و منحصر به فرد می باشد.

ظرفیتگیج سر سوزنرنگتعدادابعاد (طول*عرض*ارتفاع)وزن کارتننوع برند
2.5G23آبی1400480*395*3406260مینا-آهیل

2. سرنگ 5 سی سی

در سرنگ 5 مینا و آهیل سوزن تزریق بر روی نازل سرنگ قرار گرفته و به میزان 90 درجه می چرخانیم،سپس بعد از هوا گیری شروع به تزریق می نماییم.سرنگ های مینا سرنگ بسیار روان و دارای چاپ عالی و منحصر به فرد می باشد.

ظرفیتگیج سر سوزنرنگتعدادابعاد (طول*عرض*ارتفاع)وزن کارتننوع برند
5G22مشکی1000480*395*3406500مینا-آهیل

3. سرنگ 10 سی سی

در سرنگ 10 مینا و آهیل سوزن تزریق بر روی نازل سرنگ قرار گرفته و به میزان 90 درجه می چرخانیم،سپس بعد از هوا گیری شروع به تزریق می نماییم.سرنگ های مینا سرنگ بسیار روان و دارای چاپ عالی و منحصر به فرد می باشد.

ظرفیتگیج سر سوزنرنگتعدادابعاد (طول*عرض*ارتفاع)وزن کارتننوع برند
10G21سبز650480*395*3406800مینا-آهیل

4. سرنگ 20 سی سی

در سرنگ 20 مینا و آهیل سوزن تزریق بر روی نازل سرنگ قرار گرفته و به میزان 90 درجه می چرخانیم،سپس بعد از هوا گیری شروع به تزریق می نماییم.سرنگ های مینا سرنگ بسیار روان و دارای چاپ عالی و منحصر به فرد می باشد.

ظرفیتگیج سر سوزنرنگتعدادابعاد (طول*عرض*ارتفاع)وزن کارتننوع برند
20G20-G18زرد-صورتی400480*395*3407000مینا-آهیل

5. سرنگ 50 سی سی

در سرنگ 50 مینا و آهیل سوزن تزریق بر روی نازل سرنگ قرار گرفته و به میزان 90 درجه می چرخانیم،سپس بعد از هوا گیری شروع به تزریق می نماییم.سرنگ های مینا سرنگ بسیار روان و دارای چاپ عالی و منحصر به فرد می باشد.

ظرفیتگیج سر سوزنرنگتعدادابعاد (طول*عرض*ارتفاع)وزن کارتننوع برند
50G20-G18زرد-صورتی170480*395*3407700مینا-آهیل
مشخصات محصولات
نام ویژگیمقدار ویژگی
واحد فروشکارتن
تعداد در هر واحد1000 عدد
برندمینا سرنگ
کشور سازندهایران

محصولات پیشنهادی

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده‌اند

محصولات مرتبط