سپتی سرفیس بدون اسانس

تولید کننده: به بان شیمی
سپتی سرفیس بدون اسانس نیم لیتری ، اسپری آماده به مصرف و سریع الاثر جهت ضد عفونی سطوح کوچک ، تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی
700,000 تومان

محلول سپتی سر فیس نیم لیتری

سپتی سرفیس بدون اسانس نیم لیتری محصولی است که با بهره گیری از سه نوع ضدعفونی کننده قدرتمند ، قادر به از بین بردن طیف وسیعی از باکتری های گرم مثبت ، گرم منفی ، ویروس ها و قارچ ها می باشد . از ویژگی های برجسته این محصول ، پایداری و اثرات ماندگار آن در محل استفاده شده می باشد . سپتی سرفیس علاوه بر خاصیت ضدعفونی کنندگی ، قادر به آلودگی زدایی و رفع لکه های روی سطح نیز می باشد . این محلول در سطوح حاوی خون و بافت های پروتئینی قادر به ادامه فعالیت است.

موارد مصرف

از محلول ضد عفوني كننده سپتي سرفيس مي توان براي ضدعفوني كردن سطوح در اماكن عمومي و بهداشتي شامل بيمارستانها ، آزمايشگاه ها ، كلينيك ها ، آرايشگاه ها ، سالن هاي ورزشي ، هتل ها ، رستوران ها ، سرويس هاي بهداشتي ، ميزكارو کامپیوتر، لوازم منزل و محل كار، واگن هاي مترو، قطار و اتوبوس ها استفاده كرد.

این محصول آماده مصرف است و نيازي به رقيق كردن ندارد . مقدار مناسبي از محلول را روي سطوح آلوده اسپري كرده و اجازه دهيد خشك شود. اين محلول در مدت 1 الی 2 دقيقه فعاليت ضد ویروسی و ميكروبي خود را اعمال مي كند . براي كسب نتيجه بهتر، قبل از استفاده از محلول ، سطح مورد نظر را تميز و خشك كنيد.

واحد فروشکارتن
تعداد در هر واحد20 عدد

محصولات پیشنهادی

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده‌اند

سپتی سرفیس نیم لیتری

900,000 تومان
واحد فروش کارتن شامل 20 عدد

سپتی سرفیس 5 لیتری

1,200,000 تومان
واحد فروش کارتن شامل 3 گالن
محصولات مرتبط