سپتی سرفیس 5 لیتری

تولید کننده: به بان شیمی
محلول سپتی سرفیس اسانس دار ، یک محلول الکلی آماده به مصرف و سریع الاثر جهت ضد عفونی تجهیزات پزشکی،دندانپزشکی و سطوح کوچک عمومی می باشد.
1,350,000 تومان
کارتن

محلول سپتی سر فیس پنج لیتری

سپتی سرفیس محصولی الکلی همراه با اسانس است که با بهره گیری از سه نوع ضدعفونی کننده قدرتمند ، قادر به از بین بردن طیف وسیعی از باکتری های گرم مثبت ، گرم منفی ، ویروس ها و قارچ ها می باشد . از ویژگی های برجسته این محصول ، پایداری و اثرات ماندگار آن در محل استفاده شده می باشد . سپتی سرفیس علاوه بر خاصیت ضدعفونی کنندگی ، قادر به آلودگی زدایی و رفع لکه های روی سطح نیز می باشد . این محلول در سطوح حاوی خون و بافت های پروتئینی قادر به ادامه فعالیت است.

موارد مصرف

از محلول ضد عفوني كننده سپتي سرفيس مي توان براي ضدعفوني كردن سطوح در اماكن عمومي و بهداشتي شامل بيمارستانها ، آزمايشگاه ها ، كلينيك ها ، آرايشگاه ها ، سالن هاي ورزشي ، هتل ها ، رستوران ها ، سرويس هاي بهداشتي ، ميزكارو کامپیوتر، لوازم منزل و محل كار، واگن هاي مترو، قطار و اتوبوس ها استفاده كرد.

این محصول آماده مصرف است و نيازي به رقيق كردن ندارد . مقدار مناسبي از محلول را روي سطوح آلوده اسپري كرده و اجازه دهيد خشك شود. اين محلول در مدت 1 الی 2 دقيقه فعاليت ضد ویروسی و ميكروبي خود را اعمال مي كند . براي كسب نتيجه بهتر، قبل از استفاده از محلول ، سطح مورد نظر را تميز و خشك كنيد.

برای مراکز درمانی و عمومی که مصرف زیاد دارند گالن های پنج لیتری مناسب تر است.

واحد فروشکارتن
تعداد در هر واحد3 گالن

محصولات پیشنهادی

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده‌اند
1,200,000 تومان
واحد فروش بسته شامل 100 عدد
1,000,000 تومان
واحد فروش کارتن شامل 20 عدد
280,000 تومان
واحد فروش کارتن شامل 400 عدد
40,000 تومان
واحد فروش بسته شامل 100 عدد
محصولات مرتبط