سرنگ انسولین یکپارچه بسته بندی تکی حلما طب

تولید کننده: حلما طب
تامین کننده: حلما طب
تماس با تامین کننده: 021 - 8886 1173
1,950,000 تومان

سرنگ انسولین یکپارچه بسته بندی تکی حلما طب

سرنگ انسولین یکپارچه، سرنگی با یک سوزن کوچک است که به طور خاص برای بیماران دیابتی تجویز می گردد. این سرنگ با داشتن سوزن بسیار نازک جهت کاهش درد و برای تزریق به بافت زیرپوستی طراحی شده است. این منطقه از بدن به این دلیل برای تزریق انسولین مناسب است که سلول های چربی به داروهایی که به طور مداوم و به آرامی جذب می شوند، اجازه می دهد تا این داروها اثر طولانی تری داشته باشند.

یک سرنگ انسولین به طور معمول دارای یک محفظه، پیستون و سوزن می باشد. سرنگ های انسولین دارای محفظه های 100 واحدی هستند. در اکثر مواقع انسولین به صورت U-100 فراهم می گردد، بدین معنی که در یک میلی لیتر مایع 100 واحد انسولین موجود است.

پیستون بخشی از سرنگ است که به منظور داخل کشیدن مایع در محفظه عمل می کند، و مایع را به منظور خارج کردن از محفظه فشرده می کند. محل های تزریق انسولین معمولاً بر روی بازو، ران و یا شکم می باشد. این مناطق بایستی با الکل ضدعفونی به صورت یک منطقه دایره ای ضدعفونی گردد. سرنگ بایستی مانند یک دارت با زاویه 90 درجه در یک دست گرفته شود و با دست دیگر منطقه تزریق گرفته شود و سرنگ را به سرعت وارد پوست کرد، باید توجه داشت که تزریق بایستی به آرامی انجام گردد.

هر کارتن حاوی 30 دایکت و هر دایکت حاوی 50 عدد

واحد فروشکارتن
تعداد در هر واحد1500 عدد
محصولات مرتبط
پشتیبانی
واتس‌اپ