تب سنج جیوه ای دهانی

ویژگی‌های محصول
  • درجه تب دهانی
  • پشت زرد
  • جیوه ای
*

قیمت فروش عمده و جزئی متفاوت می باشد.

گارانتی کیفیت و اصالت کالا
55,000 تومان
قیمت مناسب تر سراغ دارید؟

ارسال به سراسر کشور

پیک، تیپاکس، باربری

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

تضمین کیفیت

امکان عودت کالا تا 7 روز

پرداخت های متنوع

درگاه آنلاین، کارت به کارت

تب سنج جیوه ای دهانی

درجه تب دهانی یا دماسنج طبی حدود 15 سانت است که سر آن فلزی حاوی الکل رنگی یا جیوه می باشد که به مخاط یا دیگر اعضای بدن متصل میکنند تا با دمای بدن انبساط و انقباض مایع درون آن درجه حرارت بدن را به ما نشان دهد.

انواع درجه تب

درجه تب ها به چهار نوع شیشه ای , دیجیتالی , نواری پیشانی و داخل گوشی تقسیم می شوند.

نوع شیشه ای دهانی آن در بیمارستانها , مراکز درمانی و مطب ها کاربرد دارد,بدین صورت که سر فلزی آن زیر زبان در مدت حدود سه دقیقه قرار می گیرد و سپس خارج و سطح الکل یا جیوه درجه دمای بدن را نشان می دهد.نوع دیگر درجه شیشه ای رکتال است که سر فلزی آن کوتاه و ضخیم تر است و برای کودکان که اجازه درجه تب دهانی را نمی دهند استفاده می شود بدین صورت که حدود دو سانت به مدت سه دقیقه داخل مقعد کودک یا نوزاد قرار می گیرد سپس خارج و درجه دمای بدن به دست می آید.

درجه تب دیجیتال نیز به مانند شیشه ای در زیر زبان قرار گرفته و پس از حدود سه دقیقه به طور خودکار درجه حرارت بدن را نمایش می دهد.

درجه تب نواری پیشانی نوع ساده از دماسنج ها هستند که بیشتر برای کسانی که نمیتوانند نوع شیشه ای یا دیجیتالی را بخوانند استفاده می شود.بدین صورت که آنرا به پیشانی چسبانده و عدد درجه حرارت بدن را نشان می دهد , به علت دقیق نبودن و خطا در این درجه تب معمولا نیم درجه به عدد آن اضافه میکنند.

درجه تب داخل گوشی در مجرای گوش کودکان قرار میگیرد.این درجه تب محفظه الکل یا جیوه را ندارد و سرعت عمل آن نیز بیشتر است و در مدت حدود سی ثانیه عدد درجه حرارت بدن روی صفحه دیجیتال آن نمایش داده می شود.این نوع درجه تب در بزرگسالان کاربرد ندارد.

درجه حرارت بدن با توجه به ساعات شبانه روز بین 36 و 37/5 متغیر است و بالاتر یا پایین تر از آن می تواند خطرناک باشد.بیشترین درجه حرارت بدن بین ساعت 3 تا 8 بعد از ظهر و کمترین صبح ها هنگام بیدار شدن است.مثلا دمای 37/5 درجه در هنگام بیدار شدن صبح تب محسوب می شود ولی در بعد از ظهر نرمال است.

مشخصات محصولات
نام ویژگیمقدار ویژگی
واحد فروشکارتن
تعداد در هر واحد60 جین

محصولات پیشنهادی

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده‌اند