پد دور کننده شانه تن یار

ویژگی‌های محصول
  • برند: تن یار (tanyar)
  • کشور سازنده: ایران
  • محل کاربرد: ساعد و بازو
  • نوع عملکرد:بازو را ساپورت و وزن دست را به بالای مفصل شانه منتقل می‌کند. همچنین به کاهش درد انتشاری به اندام دست کمک می کند.
  • درجه بندی: 30، 45 و 60 درجه
  • ضمانت: اصالت و سلامت فیزیکی کالا
  • جنس: پارچه منفذدار ضد حساسیت
  • کاربرد: شکستگی بازو، کشیدگی عضلات بازو
  • سایزبندی: free size
  • دارای طراحی مناسب برای هر دو دست راست و چپ
تولید کننده: تن یار
*

قیمت فروش عمده و جزئی متفاوت می باشد.

*

قیمت فروش عمده و جزئی متفاوت می باشد.

گارانتی کیفیت و اصالت کالا
998,000 تومان
قیمت مناسب تر سراغ دارید؟

ارسال به سراسر کشور

پیک، تیپاکس، باربری

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

تضمین کیفیت

امکان عودت کالا تا 7 روز

پرداخت های متنوع

درگاه آنلاین، کارت به کارت

مفصل شانه و مشکلات آن

مفصل شانه شامل مفصل گلنوهومرال - مفصل اکرومیوکلاویکولار- مفصل استرنوکلاویکولار و مفصل اسکاپولو توراسیک می باشد. ساختمان استخوانی ان شامل بازو- کتف و ترقوه می باشد. بافت نرم شامل عضلات است برای مثال عضلات روتاتور کاف (سوپرااسپیناتوس - اینفرااسپیناتوس - ساب اسکاپولاریس و ترس مینور) - لیگامان های زیادی شامل کوراکوکلاویکولار (تراپزوئید و کونوئید) - کوراکوهومرال ولیگامان کوراکواکرومیال و موارد دیگرلبروم – بورسا وعصب براکیال پلکسوس.

مفصل شانه فعال ترین و یک مفصل مجموعه ای در بدن می باشد. کپسول و لیگامان به عنوان ثبات دهنده عمل می کنند در حالی که عضلات و تاندون ها یک نقش پویا را ایفا می کنند.

اهداف آویز دست یا اسلینگ (Sling)

این وسیله می تواند تحمل یک گچ سنگین دست را راحت تر کرده و موجب شود تا فشار کمتری از جانب وزن گچ به شانه وارد گردد.

از آویز دست بعد از ترمیم زخم های اندام فوقانی استفاده می شود. این آویزها موجب بالا نگه داشتن دست و ساعد و در نتیجه کاهش احتمال تورم آن ها شده همچنین موجب حمایت از اندام فوقانی در مقابل ضربات احتمالی به آن می شود.

از آویز دست در درمان بیمار بعد از جا اندازی دررفتگی شانه و یا در درمان بسیاری از بیماری ها که نیاز به مدتی بی حرکتی شانه دارند استفاده می شود. بعد از انجام بسیاری از اعمال جراحی شانه، اندام فوقانی را در یک آویز دست بی حرکت می کنند تا شانه مدتی استراحت کرده و آسیب های التیام یابند.

از آویز دست بعد از اعمال جراحی شکستگی استخوان، ترمیم تاندون ها و یا اعصاب در ناحیه بازو استفاده می شود.

از آویز دست برای مدتی بی حرکت کردن مفصل آرنج استفاده می شود. آویز، مفصل آرنج را در ۹۰ درجه زاویه بی حرکت می کند. این بی حرکتی موجب استراحت مفصل شده و موجب کاهش درد و تورم در بسیاری از بیماری های آرنج می شود. همچنین بعد از بسیاری اعمال جراحی آرنج مانند درمان شکستگی ها و ترمیم آسیب های تاندون یا اعصاب ناحیه آرنج از آویز دست استفاده می شود. بعد از جااندازی دررفتگی آرنج هم معمولا مفصل را مدتی در آویز دست بی حرکت می کنند.

در درمان بسیاری بیماری های مچ دست و انگشتان که مدتی استراحت و بیحرکتی به بیمار کمک می کند، از آویز دست استفاده می شود. از این وسیله برای کمک به بی حرکتی بیشتر ساعد، مچ دست و کف دست بعد از درمان شکستگی ها و یا ترمیم تاندون یا اعصاب ناحیه استفاده می شود. آویز دست موجب می شود تا مچ و کف دست کمی بالاتر قرار گزفته و کمتر ورم کنند.

پد دور کننده شانه تن یار

شکستگی اندام‌های فوقانی مخصوصاً آرنج و بازو از شایع‌ ترین آسیب‌ها، مخصوصاً در ورزشکاران است. بی‌ حرکت نگه داشتن دست در این موارد ضروری است. علاوه بر شکستگی‌ها، در التهاب‌های تاندونی و تضعیف عضلات سر شانه بر اثر فلج اندام، هم باید دست و شانه تا جای ممکن بی‌حرکت باقی بمانند. آرتروز و دیسک پاتر گردن، درد انتشاری را در دست ایجاد می‌کنند که برای کنترل درد، باید وزن دست را روی گردن انداخت. در شکستگی‌های استخوان بازو و ساعد که دست را گچ می‌گیرند، سنگینی گچ روی مفصل شانه می‌افتد و باعث افتادگی شانه و کشیدگی اعصاب حسی و در نتیجه درد ناشی از آن می‌شود. در فلج یک طرف بدن، به علت ضعف عضلانی، کل اندام فوقانی از قسمت شانه به سمت پایین متمایل شده و حتی می‌تواند باعث نیمه دررفتگی شانه شود و در هنگام حرکت، بیمار به یک سمت متمایل شود.

در این‌ گونه موارد با استفاده از آویز دست یا اسلینگ (Sling)، می‌توان وزن دست را روی گردن و بالاتنه انداخت و از آسیب‌های احتمالی بعدی به شانه و درد ناشی از کشیدگی اعصاب حسی جلوگیری کرد. پد دور کننده شانه تن‌ یار یک نوع آویز دست است که با انتقال وزن گچ دست به عضلات قدرتمند کمربند شانه‌ ای به روند درمان شکستگی‌های اندام‌های فوقانی کمک می‌کند. همچنین با ثابت نگه‌ داشتن دست، برای کاهش درد ناشی از التهاب تاندونی و بهبود نیمه دررفتگی شانه نیز استفاده می‌شود. در زمانی که دست شخص آسیب دیده و شدت آسیب مشخص نیست، تا رسیدن به مراکز درمانی می‌توان از آویز دست استفاده کرد. نوار حوله‌ ای به‌ کاررفته در قسمت گردن از فشار موضعی بر این ناحیه جلوگیری می‌کند. در ساخت این محصول از پارچه مخصوص ضد آب و ضد حساسیت استفاده شده تا امکان استفاده طولانی بدون عوارض پوستی را فراهم نماید. برای شست‌ وشو از آب سرد استفاده شود و از چنگ زدن و فشردن هنگام آبکشی خودداری نمایید.

پد دور کننده شانه تن یار یکی از محصولات گروه ساپورت های دست و شانه می باشد که در موارد شکستگی و دررفتگی مفصل شانه و موارد مشابه مورد استفاده قرار می گیرد. کاربردهای این محصول در مواردی مانند استفاده بعد از جراحی روتاتور کاف، در رفتگی یا شلی مفصل گلنوهومرال، ترمیم کپسول مفصلی، بازسازی کامل شانه و بی ثباتی شانه است. این محصول مناسب برای دست راست و چپ می باشد. پد دور کننده شانه تن یار از پارچه ضد حساسیت و قابل شست و شو تولید شده است. شما می‌توانید با تغییر زاویه و محکم کردن استرپ، آرنج را در زاویه 30، 45 یا 60 درجه قرار دهید و فشار را از روی دست بردارید.

کاربردهای پد دور کننده شانه تن یار

آکرومیوپلاستی

فرکچر (شکستگی) غیر قابل جراحی

بعد از جراحی روتاتور کاف

دررفتگی مفصل شانه

ترمیم روتاتور کاف

دررفتگی یا شلی مفصل گلنوهومرال

ترمیم کپسول مفصلی

بازسازی کامل شانه

بی ثباتی شانه

خصوصیات پد دور کننده شانه تن یار

تهیه شده از مواد اولیه ضد حساسیت و قابل شستشو

قابلیت تنظیم زاویه مفصل آرنج

استفاده از پارچه منفذدار تهویه بهتر درون محصول را فراهم کرده است

آویز دست شانه ای وزن دست را به بالای مفصل شانه منتقل می کند

دارای طراحی مناسب برای هر دو دست راست و چپ می باشد

پدینگ ارتز از مواد اولیه با دانسیته بالا تهیه شده است

دارای مواد اولیه راحت و سبک می باشد

درجه بندی شده در سه سایز ۳۰ - ۴۵ - ۶۰

فیتینگ آسان هم برای پیلو - اسلینگ و هم استرپ ها

نحوه استفاده از پد دور کننده شانه تن یار

ساعد را درون پاکت آویز قراردهید.

بند  را به همراه پد بالای شانه بکشید.

بند را از درون حلقه بگذرانید وطول بند شانه ای را تنظیم کنید تا این که مفصل آرنج در زاویه مناسب استراحت کند.

سپس بند را محکم کنید.

بازو را در موقعیت مطلوب قرار دهید و آن را با بند محکم کنید.

می توان بعد از چند هفته آویز را به تنهایی و بدون بالش بکار برد.

خرید پد دور کننده شانه تن یار

فروشگاه اینترنتی آسان مد فعال در حوزه فروش انواع تجهیزات ارتوپدی اقدام به فروش پد دور کننده شانه تن یار کرده است. این محصول با برگرفته از بهترین مواد اولیه ساخت ایران بوده و در انواع گوناگون عرضه می گردد. خرید پد دور کننده شانه تن یار به صورت اینترنتی از طریق این سایت امکان پذیر است.

جهت خرید پد دور کننده شانه تن یار از سایت آسان مد از طریق بخش ساپورت دست اقدام نمایید. ارتز بی حرکت کننده شانه ساخت شرکت تن یار بوده که با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید و به بازار عرضه می گردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از نحوه خرید پد دور کننده شانه تن یار و اطلاعات بیشتر از محصول، همکاران ما در آسان مد آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند.

سایزبندی پد دور کننده شانه تن یار

این محصول به صورت free size تولید و ارائه شده است.

زمان استفاده از پد دور کننده شانه تن یار

در صورتی که با تجویز پزشک ارتوپد از این ارتز استفاده می‌کنید، با توجه به نظر ایشان عمل نمایید.

در غیر این صورت از این محصول در تمام ساعاتی که بیدار هستید استفاده نمایید.

مدت استفاده از پد دور کننده شانه تن یار

در صورتی که با تجویز پزشک ارتوپد از این ارتز استفاده می‌کنید، با توجه به نظر ایشان عمل نمایید.

در غیر این صورت از این محصول حداقل به مدت ۸ هفته معادل ۲ ماه استفاده نمایید.

نحوه شستشوی پد دور کننده شانه تن یار

جهت شستشوی این محصول از آب سرد و مایع شستشوی رقیق استفاده نمایید.

محصول را درون ماشین لباسشویی قرار نداده و با دست مورد شست و شو قرار دهید.

مشخصات محصولات
نام ویژگیمقدار ویژگی
برندتن یار
کشور سازندهایران