ست سرم Arcomed

تولید کننده: Arcomed
گارانتی کیفیت و اصالت کالا
تماس برای قیمت
قیمت مناسب تر سراغ دارید؟

ارسال به سراسر کشور

پیک، تیپاکس، باربری

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

تضمین کیفیت

امکان عودت کالا تا 7 روز

پرداخت های متنوع

درگاه آنلاین، کارت به کارت

ست سرم

ست سرم چیست ؟ ست سرم ابزاری برای تزریق وریدی است . برای تزریق مایع زیر پوست یا داخل ماهیچه به بزرگسالان به میزان ۳ میلی لیتر محدودیت وجود دارد؛ چرا که تزریق بیش از این مقدار باعث ایجاد مشکلات در بافت محل تزریق، نارسایی قلبی، و فشار خون بالا می گردد. اما در تزریق مایعات به طور مستقیم در رگ بیمار چنین محدودیتی وجود ندارد و بیمارانی که مبتلا به نارسایی قلبی ، نارسایی کلیه و دیابت هستند بسته به نیاز روزانه می توانند از این طریق و با تجویز پزشک مایعات ضروری را دریافت نمایند.

اما برای یک فرد بالغ و سالم ، بر اساس سن و وزن، مصرف نرمال مصرف مایعات روزانه (از مایعات وریدی یا خوراکی) بین ۳۰ تا ۵۰ میلی لیتر به ازاء وزن کل شخص می باشد. برای مثال ، یک شخص سالم با وزن ۱۰۰ کیلوگرم می تواند روزانه ۳۵۰۰ تا ۵۰۰۰ میلی لیتر (۳ و نیم تا ۵ لیتر) مایع دریافت نماید. از این جهت ، تزریق با ست سرم ، زمانی که می خواهیم میزان زیادی از مایعات به صورت رقیق شده را به فرد بدهیم از تزریق بوسیله ست سرم استفاده می نماییم.

ست سرم ها اغلب مایع مورد نیاز از قبل تهیه شده در کیسه های مشخص را به درون بدن هدایت می کنند. اندازه استاندارد این کیسه ها می تواند ۵۰ تا ۱۰۰۰ میلی لیتر باشد. کیسه بوسیله حلقه تعبیه شده بر روی آن آویزان و ست سرم به آن متصل می گردد. همانطور که در شکل ملاحظه می کنید لوله ست سرم به انتهای کیسه متصل می گردد.

مشخصات محصولات
نام ویژگیمقدار ویژگی
واحد فروشکارتن
تعداد در هر واحد500 عدد