جداکننده ژله ای سه حلقه ای (انگشت چکشی) سماطب کد 6057

ویژگی‌های محصول
 • برند: سماطب (samateb)
 • کد محصول: 6057
 • کشور سازنده: ایران
 • کاربرد: مناسب برای انگشت چکشی
 • این محصول قابل استفاده برای هر دو پاست
 • سیلیکون این محصول باعث ایجاد نرمی و راحتی در استفاده می شود
 • قابلیت شست و شو: با آب ولرم بشورید و به آن پودر بچه بزنید
 • سایزبندی: free size
 • جنس: سیلیکون طبیعی گرید پزشکی
 • مناسب انگشت های دوم، سوم و چهارم پا
 • یک جفت در هر کارتن
تولید کننده: سماطب پاکان
*

قیمت فروش عمده و جزئی متفاوت می باشد.

گارانتی کیفیت و اصالت کالا
135,000 تومان %8
125,000 تومان
قیمت مناسب تر سراغ دارید؟

ارسال به سراسر کشور

پیک، تیپاکس، باربری

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

تضمین کیفیت

امکان عودت کالا تا 7 روز

پرداخت های متنوع

درگاه آنلاین، کارت به کارت

قوز انگشت شست پا (هالوکس والگوس) چیست؟

هالوکس والگوس نوعی تغییر شکل یا دفرمیتی در انگشت شست پا است. در هالوکس والگوس کناره داخلی مفصل متاتارسوفالانژیال اول برجسته می شود. این برجستگی می تواند به علت انحراف متاتارس یا فالانکس ایجاد شود. هالوکس والگوس در 90 درصد موارد در زنان دیده می شود و پوشیدن کفش تنگ احتمال بروز آن را بیشتر می کند. کفش تنگ همچنین می تواند مشکلات عدیده دیگری مثل انگشت چکشی، میخچه یا هالوکس ریجیدوس را هم ایجاد کند. انحراف شست موجب می شود مفصل متاتارسوفالاتژیال Metatarsophalangeal یعنی مفصلی که شست را به کف پا متصل می کند به طرف داخل برجسته شده و یک برآمدگی در سطح داخلی پنجه پا بوجود آید. به این برجستگی بونیون Bunion می گویند.

علائم پزشکی هالوکس والگوس و روال بیماری

انحراف بیشتر از ۱۰ درجه پوزیشن انگشت شست پا به سمت خارج. انگشت شست پا عموما حول محور خود چرخانده می شود. بیرون زدگی اولین استخوان متاتارسال در لبه داخلی پا، در بعضی موارد پوست قرمز و متورم و التهاب کیسه زلالی (بورسیت)، صاف شدن قوس عرضی و پهن شدن قسمت جلویی پا (پنجه ها)، کاهش انعطاف پذیری یا تثبیت دفورمیتی پا، دفورمیتی و بدشکلی و تغییر شکل در انگشتان مجاور شست نیز مشاهده می شود.

هالوکس والگوس باعث تولید پینه و بافت های سفت می شود. علل هالوکس والگوس امروزه به طور کلی فرض بر این است که استعداد ژنتیکی نقش مهمی را در توسعه عارضه بونیون بازی می کند. در نتیجه اگر مادر یا مادربزرگ شما دچار بونیون بوده اند احتمال این وجود دارد که شما هم به آن دچار شوید. با این حال معمولا چیزی هست که این مسئله را تحریک می کند.

روال معمول این بیماری این است که در مرحله اولیه، انگشت شست پا خم می شود ولی در این مرحله درد وجود ندارد. سپس انگشت شست پا روز به روز بیشتر تغییر شکل می دهد و بدشکل می شود و اولین نشانه های درد در قسمت میانی پا احساس می گردد و یک توده گوی شکل به آرامی داخل پا و در قسمت پایه انگشت شست به وجود می آید. این ماجرا در مرحله سوم به سرعت تشدید می گردد. عضله دراز بازکننده شست پا یا عضله اکستانسور هالوسیس لانگوس (از تاندون تا انگشت شست پا) جدا می شود که از نتایج آن انگشت چکشی و پنجه کلاغی (انگشت چنگالی) می باشد. سپس جهت انگشتان پا شروع به تغییر می کنند که در موارد مختلف متفاوت است و درد آن به طور نامتناسبی افزایش می یابد. به محض این که متوجه بدشکلی در پاهای خود شدید باید برای توقف آن کاری انجام دهید که پیشنهاد ما مراجعه به یک متخصص ارتوپد است.

درمان هالوکس والگوس

معنا لغوی هالوکس به معنای شست و والگوس به معنای انحراف است. پس در کل این بیماری به معنای انحراف و کج شدگی شست پا به داخل می باشد.

اولین و مهمترین مرحله در درمان این بیماری این است که همیشه از کفش های تخت که جای کافی برای انگشتان پا داشته باشد استفاده کنید. در مواردی که هالوکس والگوس خفیف است درمان شامل استفاده از کفی های هالوکس والگوس برای حمایت از قوس جلوی پا و جلوگیری از گسترش صافی کف پا می باشد. استفاده از کفی‌های طبی داخل کفش، روش‌ راه رفتن بیمار را تغییر داده و فشار را از روی اولین انگشت پا بر می‌دارد. کفی‌ها انحراف شست را بر طرف نمی کنند اما درد را به میزان قابل توجهی کاهش داده و روند تخریب و اختلال را کند می‌‌کنند.

کفش های هالوکس والگوس پاشنه های تخت دارند. این کفش ها در قسمت جلوی پا بسیار پهن هستند و به انگشتان پا امکان انعطاف پذیری زیادی می دهند. کفش های مخصوص هالوکس والگوس جای بیشتری برای بنیون یا بیرون زدگی استخوانی دارند که اصطکاک بنیون را با کفش کاهش داده و بنابراین تورم، التهاب و درد هالوکس والگوس را کم می کنند. کفی های طبی می تواند به بهبود صافی کف پا کمک کنند. با بالابردن قوس جلوی پا به وسیله کفی طبی، پا در قسمت جلو دوباره باریک میشود. با این کار، تحریک بونیون که در نتیجه اصطکاک داخل کفش به وجود می آید به حداقل می رسد و التهاب ناشی از هالوکس والگوس نیز کاهش پیدا می کند.

اسپلینت هالوکس والگوس نیز وجود دارد که فشار را از انگشت شست پا گرفته و به انگشتان مجاور منتقل می کند. اسپیلنت‌ها در افراد نوجوان و جوان تأثیر قابل توجهی در حفظ انگشت در وضعیت صحیح در هنگام خواب دارند. در افراد بالغ و مسن‌ این تأثیر کمتر است ولی برای حفظ تحرک مفصل می‌توان از آن ها استفاده نمود.

جداکننده ژله ای سه حلقه ای (انگشت چکشی) سماطب

هرگونه تروما به انگشت پا می تواند باعث بروز این مشکل شود. برخورد اجسام سخت در حین راه رفتن و ایجاد ضربه ناگهانی به انگشت یکی از علل ایجاد آن می باشد. در دروازه بانان فوتبال یا بازیکنان والیبال (در انگشتان دست)‌ این آسیب دیدگی بسیار شایع می باشد. پوشیدن کفش های کوچک تر از سایز نیز می تواند باعث انگشت چکشی شود. راه درمان انگشت چکشی صاف و ثابت کردن انگشتان در راستای خود به مدت ۴ الی ۶ هفته می باشد. که روشی بدن جراحی و امن می باشد. در گذشته نه چندان دور بند آخر انگشت را ازطریق جراحی و سوراخ کردن نوک انگشتان به جهت صاف نگهداری، پین گذاری می کردند.

جداکننده ژله ای سه حلقه ای (انگشت چکشی) سماطب برای جلوگیری از پیشرفت بیماری، درمان بیماری در صورت استفاده در فازهای اولیه بیماری، کاهش درد استخوان بیرون زده به خاطر داشتن پد مورد استفاده قرار می گیرد. قبل از مصرف محصولات ژله ای را حتما با وازلین چرب نمایید و یا برای کاهش چسبندگی آن از پودر بچه استفاده نمایید. پس از پوشیدن وسیله حتما روی آن جوراب بپوشید. برای دوام بیشتر از وارد کردن اجسام نوک تیز و یا کشیدن بیش از حد وسیله خودداری نمایید.

جداکننده ژله ای سه حلقه ای (انگشت چکشی) سماطب از سیلیکون طبیعی گرید پزشکی که دارای خاصیت کشسانی فوق العاده ای می باشد، تهیه شده است. با قرار دادن این فاصله دهنده روی انگشت خود، ضمن حمایت از انگشت شست در برابر فشارهای وارد شده از سمت کفش، با ایجاد فشار در جهت مخالف به اصلاح انحراف انگشت شست به داخل می پردازد.

یکی از بهترین پیشنهادها برای این افرادی که دارای انگشت های چکشی و چنگالی و دفورمیتی می باشند، خرید جداکننده ژله ای سه حلقه ای (انگشت چکشی) می باشد. این محصول از جنس سیلیکونی می باشد. این محصول مناسب برای تغییرات آرتروزی و ناهنجاری های دیگر طراحی گردیده است. فاصله دهنده انگشتی مدل سه حلقه ای با ایجاد فشار در جهت مخالف تغییر شکل ایجاد شده در انگشتان پا باعث اصلاح زاویه مابین انگشتان دوم و سوم و چهارم می شود.

ویژگی های جداکننده ژله ای سه حلقه ای (انگشت چکشی) سماطب

ایجاد فشار مناسب جهت رفع درد و درمان هالکوس والگوس

کم حجم و سبک

بدون ایجاد هرگونه آلرژی و حساسیت برای پوست

این محصول قابل استفاده برای هر دو پاست

سیلیکون این محصول باعث ایجاد نرمی و راحتی در استفاده می شود

تهیه شده از جنس سیلیکون طبیعی گرید پزشکی

مقاوم در مقابل پارگی

دارای ساپورت برای انگشت شست

دارای خاصیت کشسانی

نرم و راحت

مناسب برای آقایان و بانوان

قابل استفاده در کفش، بوت، بوت پاشنه‌دار، صندل لاانگشتی، کفش پاشنه بلند و صندل

قابل شستشو

کاربردهای جداکننده ژله ای سه حلقه ای (انگشت چکشی) سماطب

جهت رفع عارضه هالکوس والگوس

استفاده پس از عمل جراحی برای بهبود روند درمان

هنگامی که عارضه به تازگی پیش آمده باشد از پیشرفت آن جلوگیری می کند

درصورت پیشرفت بیماری به کاهش درد و درمان آن کمک می کند

مناسب برای انگشتان چکشی

مناسب برای میخچه و پینه زیر و بین انگشتان پا

مناسب برای انگشتانی که روی هم قرار می گیرند

مناسب انگشت های دوم، سوم و چهارم پا

نکات مهم هنگام استفاده از جداکننده ژله ای سه حلقه ای (انگشت چکشی) سماطب

حتما با تشخیص و تجویز پزشک ارتوپد مصرف شود.

برای بهتر نمودن روند درمان از استفاده کفش های تنگ و پاشنه بلند خودداری فرمایید و به جای آن از کفش های مناسب و طبی استفاده فرمایید.

استفاده از کفی طبی وضعیت را بهبود می بخشد.

این محصول استریل نیست.

بعد از هر بار استفاده از این محصول آن را با آب ولرم بشورید و به آن پودر بچه بزنید.

به هیچ عنوان در معرض نور مستقیم خورشدی قرار ندهید. 

در صورت داشتن هرگونه بیماری پوستی بعد از مصرف محصول در اختیار فرد دیگری قرار ندهید. 

خرید جداکننده ژله ای سه حلقه ای (انگشت چکشی) سماطب

تمامی محصولات آسان مد به صورت تضمین شده با کیفیت و قیمت مناسب عرضه می گردد. خرید از این شرکت به صورت اینترنتی از طریق سایت آسان مد امکان پذیر است. جهت خرید جداکننده ژله ای سه حلقه ای (انگشت چکشی) سماطب می توانید از طریق همین صفحه اقدام نموده و پس از ثبت سفارش و پرداخت هزینه آن را در درب منزل دریافت نمایید. در صورت کسب اطلاعات بیشتر از خرید جداکننده ژله ای سه حلقه ای (انگشت چکشی) سماطب با همکاران ما در واحد فروش آسان مد تماس حاصل فرمایید.

مشخصات محصولات
نام ویژگیمقدار ویژگی
برندسماطب
کشور سازندهایران
برچسب های محصول