انکوباتور بهسان

تولید کننده: بهسان
تامین کننده: بهسان
*

قیمت فروش عمده و جزئی متفاوت می باشد.

گارانتی کیفیت و اصالت کالا
تماس برای قیمت
قیمت مناسب تر سراغ دارید؟

ارسال به سراسر کشور

پیک، تیپاکس، باربری

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

تضمین کیفیت

امکان عودت کالا تا 7 روز

پرداخت های متنوع

درگاه آنلاین، کارت به کارت

انکوباتور هوشمند دارای محفظه استیل یا آلومینیوم

انکوباتور(به انگلیسی: Incubator) در آزمایشگاه های بیولوژی برای کشت و رشد دادن نمونه های زنده مانند سلول ها یا میکروب ها به کار می رود.این وسیله با کنترل رطوبت، دما، میزان اکسیژن و دی اکسید کربن شرایطی مناسب برای رشد اورگانیسم های زنده فراهم می کند.انکوباتور یکی از از ابزار های مهم در آزمایش های میکروبیولوژی، زیست‌شناسی سلولی و... به حساب می آید.


دستگاه انکوباتور هوشمند دارای ترموستات و ترمومتر و تایمر دیجیتال وسیستم هوشمند PID میباشد. این دستگاه با ایجاد حرارت قابل کنترل ار دمای تقریبا 30 درجه سانتیگراد تا 65 درجه سانتیگراد با دقت (3+) و یا (3-) کار میکند. بدنه خارجی دستگاه از جنس ورق روغنی بوده که با پوششی از رنگ الکترواستاتیک پوشانده شده است. بدنه ی داخلی و سینی ها از جنس استیل ساخته می شود.

نحوه استفاده
پس از روشن کردن دستگاه 4خط بر روی صفحه نمایش نشان داده میشود دستگاه در این لحظه اماده بکار است. تنظیمات تایمر:با فشردن ولوم منوی تنظیم ظاهر میشود رقم اول از سمت راست صفحه ی نمایش حرف t نشان میدهد.با چرخش ولوم تایمر را تنظیم کنید.تایکر تا 120 دقیقه با دقت 1 دقیقه و از 120 ال 250 با دقت 10 دقیقه قابل تنظیم است. تنظیمات دما:در حالتی که منوی تنظیم تایمر نمایش می یابد یکبار ولوم را فشار داده و رها کنید( در حالت آماده بکار 2 بار ولوم را فشرده و رعا کنید) در این حالت منوی تنظیم دما نشان داده میشود.رقم سمت راست صفحه نمایش حرف C را نشان میدهد با چرخش ولوم دما راتنظیم نمایید.دما براساس درجه سانتی گراد نمایش داده میشود. شروع بکار دستگاه:با فشردن ولوم دستگاه و مگه داشتن آن برای مدت 3 ثانیه کلمه START نشان داده میشود و دستگاه شروع بکار می کند. توقف دستگاه:هنگام کار با دستگاه با فشردن ولوم دستگاه و نگه داشتن آن برای مدت 3 ثانیه کلمه STOP نمایش داده میشود. نکات ایمنی :انکوباتور در نزدیک درهای اصلی یا جریانات هوائی و هواکش ها قرار نگیرند. انکوباتور بر روی سطحی صاف و در حالت تعادل قرار گیرد. از گذاشتن مواد فرار یا قابل اشتعال(اتر، بنزین، الکل ، پروپان) درانکوباتور خودداری شود. تعویض به موقع ظرف آب داخل دستگاه، در انکوباتور های کشت سلولی بسیار ضروری می باشد. برای جلوگیری از آلودگی در انکوباتور ها ؛ قفسه ها و دیواره دستگاه همواره باید خشک باشد.