ماسک سه لایه کشدار

ماسک پزشکی سه لایه کشدار، شرکتی، تمام پرس (التراسونیک) همراه با لایه ملت بلون و فیکساتور بینی
5,400,000 تومان
کارتن

ماسک 3 لایه کشدار

ماسک های 3 لایه کشدار یا کشی ، با دستگاه های اتوماتیک ، بدون دخالت دست و با رعایت نکات بهداشتی تولید می شوند . این ماسک ها دارای مجوز تولید و کلیه تاییدیه های وزارت بهداشت و استانداردهای لازمه می باشند.

ماسک ها از کاغذ یا پارچه پنبه ای ساخته شده و با کشی نرم به پشت گوش حلقه می شوند.

این ماسک ها از سه لایه متفاوت که دو لایه پارچه اسپان باند و یک لایه پارچه ملت بلون که نقش فیلتر را دارد ، ضد آب همراه با فیکساتور بینی ، بدون آلرژی و با قابلیت های مختلف جهت تنظیم بر روی صورت و در عین حال به منظور تنفس راحت تر حین انجام فعالیت کاری یا روزانه طراحی و تولید می شوند.

موارد استفاده از ماسک سه لایه کشدار

از این ماسک ها جهت جلوگیری از نفوذ ذرات معلق موجود در هوا از قبیل گرد و خاک ، میکروب ها (ویروس ها و باکتری ها) به داخل دهان یا بینی مورد استفاده قرار می گیرند.

از ماسک های سه لایه کشدار می توان در مراکز درمانی ، محل کار ، ادارات ،  وسایل نقلیه عمومی ، آشپزخانه رستوران ها ، منازل ، گلخانه ها و ... نیز استفاده کرد.

ماسک سه لایه به افرادی که در معرض مواجه با بزاق و یا ترشحات تنفسی دیگران و همچنین خطر شیوع بیماری هستند جلوگیری و کمک می نماید.

نوع سه لایه این ماسک ها کاربرد بیشتری دارد و در بسته های ۵۰ تایی ، کارتن ۲۰۰۰ عددی ودر رنگ های سفید ، سبز و آبی موجود است.

واحد فروشکارتن
تعداد در هر واحد2000 عدد

محصولات پیشنهادی

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده‌اند

ماسک سه لایه بنددار

6,000,000 تومان
واحد فروش کارتن شامل 2000 عدد

ماسک فیلتردار N95

2,500,000 تومان
واحد فروش کارتن شامل 200 عدد

محلول سایدکس 4 لیتری

240,000 تومان
واحد فروش کارتن شامل 4 گالن

چست لید اتریشی

1,500,000 تومان
واحد فروش کارتن شامل 1200 عدد
محصولات مرتبط