تیغ بیستوری Kiato سایز 11

*

قیمت فروش عمده و جزئی متفاوت می باشد.

گارانتی کیفیت و اصالت کالا
80,000 تومان
قیمت مناسب تر سراغ دارید؟

ارسال به سراسر کشور

پیک، تیپاکس، باربری

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

تضمین کیفیت

امکان عودت کالا تا 7 روز

پرداخت های متنوع

درگاه آنلاین، کارت به کارت

تیغ بیستوری Kiato

تیغ جراحی kiato در سایزهای مختلف وجود دارد و در هر شماره ای دارای کاربرد خاص خود می باشد و با برند های گوناگون به بازار این محصول ارائه می شود. انواع تیغ جراحی با کاربری خاص خود برای ایجاد برش در اعمال جراحی گوناگون و یا در حجامت مورد استفاده قرار می گیرند و برخی از انواع تیغ های جراحی جهت استفاده در کالبد شکافی ها مورد استفاده هستند.

تیغ جراحی kiato شماره 11 کاربرد خاص خود را در برش های مختلف جراحی دارد. تیغ بیستوری یا جراحی kiato از استیل کربن ساخته شده و محصول کشور هند می باشد. تیغ های بیستوری kiato در بیشتر بیمارستان ها و مراکز درمانی جهت عمل های جراحی مورد استفاده قرار می گیرند. این محصول کیفیت خوبی دارد و بنا به درخواست جراح و نوع عمل جراحی در دسترس است. از سایز 10 الی 24 موجود و در خدمت جامعه پزشکی می باشد.

عرضه شماره و سایزهای مختلف از تیغ جراحی kiato سبب شده است که این تیغ جراحی طرفداران زیادی داشته باشند و در نتیجه کاربرد گسترده تر این تیغ جراحی به وضوح در موارد متعدد قابل مشاهده است.

تیغ بیستوری Kiato سایز 11

تیغ بیستوری kiato سایز 11 دارای نوک تیز برای برش های کوچک و عمیق مناسب می باشد و با دسته بیستوری شماره 3 و 7 مطابقت دارد. از تیغ kiato شماره 11 در جراحی های ظریف مانند برداشتن خال، توده، لیپوم و به طور وسیعی در طب سنتی و حجامت استفاده می شود. از این تیغ همچنین برای برش های مختلف جراحی عمومی و عروقی استفاده می شود. به عبارت دیگر از این تیغ بیشتر برای ایجاد برش های سطحی و ظریف بر روی بدن بیمار می توان استفاده کرد.

به هر میزان که تیغ جراحی تیزتر باشد و جنس بهتری داشته باشد در نهایت برش های مناسب تری ایجاد می کند و این تیغ جراحی در نتیجه به عنوان یک تیغ پرکاربرد طرفداران بیشتر و فروش بالاتری نیز خواهد داشت. از این رو می توان قیمت متفاوتی را برای عرضه انواع تیغ جراحی از جمله تیغ جراحی kiato مشاهده نمود. این تیغ جراحی يك تيغه بلند مثلثي دارد كه در امتداد لبه هيپنوتيز قرار گرفته است.

تیغ جراحی kiato شماره 11 با ظرافت خاصی که دارد دارای کاربردی گسترده می باشد. این تیغ جراحی در بسته بندی های متنوع به بازار عرضه می شود و یکی از انواع تیغ بیستوری پرفروش در بین انواع تیغ های جراحی است. تیغ بیستوری سایز 11 همه‌ استانداردهای لازم را داشته و به همین دلیل توانسته تاییدیه وزارت بهداشت ایران را نیز به خود اختصاص دهد. 

تیز بودن و برندگی مناسب انواع تیغ های جراحی بسیار مهم است از این رو می توان این ویژگی را  برای ایجاد برش از ویژگی های متمایز کننده تیغ جراحی kiato شماره 11 معرفی کرد. این تیغ جراحی از جنس باکیفیت و از متریال ضد زنگ ساخته شده است تا کاربری مناسب خود را در مدت زمان مورد استفاده داشته باشد و بتوان به شکلی مطلوب از آن استفاده کرد.

نحوه قرار دادن تیغه kiato شماره 11 روی دسته بیستوری (اسکالپل)

جا انداختن و درآوردن تیغ حتماً بایستی به کمک سوزن‌گیر صورت گیرد. انتهای تیغ، مایل بوده و گردن دسته اسکالپل نیز یک شیار یا لبه مایل دارد و باید جهت تیغ موقع جا انداختن طوری باشد که آن دو با هم موازی و منطبق شوند. قسمت بالا و کند تیغه، به وسیله پنس گرفته می‌شود و سپس داخل شیار بیستوری قرار می‌گیرد. برای در آوردن تیغ، انتهای آن را با سوزن‌گیر گرفته و در حالی که دهانه رو به پایین قرار دارد (تا به شخصی که احتمالاً روبروی شما ایستاده آسیبی نرسد)، آن را به جلو رانده تا تیغ خارج گردد.

مشخصات محصولات
نام ویژگیمقدار ویژگی
واحد فروشبسته
تعداد در هر واحد100 عدد

محصولات پیشنهادی

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده‌اند