آنژیوکت سبز G18

ویژگی‌های محصول
  • آنژیوکت سبز سایز G18 هندی
*

قیمت فروش عمده و جزئی متفاوت می باشد.

گارانتی کیفیت و اصالت کالا
3,200 تومان
قیمت مناسب تر سراغ دارید؟

ارسال به سراسر کشور

پیک، تیپاکس، باربری

پشتیبانی 24 ساعته 7 روز هفته

تضمین کیفیت

امکان عودت کالا تا 7 روز

پرداخت های متنوع

درگاه آنلاین، کارت به کارت

آنژیوکت سبز G18

آنژیوكت وسیله‌ای چند كاره است كه برای تزریق های مكرر یا طولانی مدت سیاهرگی داروها‌، خون یا سایر محلول های تزریقی به تنهایی با تركیبی از آن ها به كار می رود . این محصول برای بی حسی نخاعی ، بی حسی اپیدورال كه روشی برای تسكین درد است و اغلب برای زایمان به كار می رود و حتی برای بیوپسی نیز استفاده می شود.
آنژیوكت شامل یك ورودی تزریق مجهز به دریچه یك طرفه است كه از برگشت جریان مایع تزریقی ممانعت می كند . از آنژیوكت برای تزریق‌هایی كه بدون دخالت سوزن صورت می‌گیرد استفاده می شود و در نتیجه خطر عفونت كاهش یافته و از جراحت های ناشی از فرو رفتن سوزن در بدن جلوگیری می شود . آنژیوكت در سایزهای مختلف ازجمله  G22، G20، G18، G16 مطابق با استانداردهای بین المللی 10555 ISO تولید می شود .

نحوه استفاده درست از آنژیوكت G18 سبز

پس از انتخاب محل تزریق و رگ مورد نظر و بستن گارو ، محل را با پنبه آغشته به الكل، تمیز كرده و آنژیوكت را از بسته خارج كنید .محافظ سرسوزن را از روی آن برداشته و نوك سوزن و تفلون همراه آن را وارد پوست و رگ بیمار كنید. به محض مشاهده خون در انتهای آنژیوكت ، اندكی سوزن را از داخل تفلون بیرون كشیده و تفلون را تا نزدیك به محل اتصال قسمت پروانه ای وارد رگ كنید .قسمت پروانه ای را باز كرده و با چسب به پوست ثابت كنید سپس سوزن را خارج كرده و رابط ست سرم یا ست خون را به آنژیوكت وصل كنید . قبل از اتصال ست به آنژیوكت باید هوا گیری انجام شود تا هوای محتوی داخل ست خارج شود. در صورت نیاز به تزریق دارو می توان با باز كردن دریچه رنگی روی آنژیوكت دارو را تزریق کرد.

مشخصات محصولات
نام ویژگیمقدار ویژگی
واحد فروشکارتن
تعداد در هر واحد1000 عدد

محصولات پیشنهادی

خریداران این محصول، محصولات زیر را هم خریده‌اند

محصولات مرتبط